Sprzedaż nieruchomości Poznań

Kraft Estate – Biuro Regionalne Poznań zajmuje się obsługą rynku nieruchomości na terenie województwa wielkopolskiego, decydując się na wynajem lub sprzedaż nieruchomości warto skorzystać z usług lokalnych ekspertów!
Dołącz do grona setek zadowolonych klientów Kraft Estate. Skontaktuj się z Nami i umów na bezpłatne konsultacje.

Chcę sprzedać nieruchomość


  Dlaczego My?

  Zaoszczędzisz czas

  Będziesz miał więcej czasu dla siebie i swojej rodziny. Doradca nieruchomości weźmie na siebie ciężar i stres związany ze sprzedażą nieruchomości

  Uzyskasz najlepszą cenę

  Naszym zadaniem jest uzyskanie najlepszej ceny w wyznaczonym czasie. Dzięki nam masz pewność, że sprzedasz swoją nieruchomość za najwyższą możliwą cenę.

  Minimalizujesz koszty

  Nie interesują Cię koszty marketingu oraz przygotowania oferty nieruchomości do sprzedaży. Dotrzesz do wszystkich zainteresowanych klientów bez angażowania własnych środków.

  Kontakt z klientem

  Nie musisz ciągle odbierać telefonów od pośredników i klientów. Nie będziesz odpowiadał na te same pytania przez kilka godzin dziennie.

  Bezpieczeństwo

  Dzięki zaawansowanym procedurom dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Zawsze weryfikujemy potencjalnych klientów i weryfikujemy ich wypłacalność.

  Przygotujemy dokumenty

  Skompletujemy za Ciebie niezbędne dokumenty. Służymy pomocą i konsultacjami w zakresie przygotowania treści i uzgodnienia warunków umowy.

  0
  Doradców ds. nieruchomości
  0 %
  Sprzedanych nieruchomości w okresie do 3 msc.
  + 0
  Zadowolonych klientów

  Jak wygląda sprzedaż nieruchomości w Poznaniu
  współpracując z Kraft Estate?

  1.

  Wypełniasz formularz kontaktowy

  Po przesłaniu zgłoszenia skontaktuje się z Tobą nasz doradca i potwierdzi dogodny termin spotkania.

  2.

  Spotkanie z doradcą

  Na umówionym spotkaniu poznasz swojego doradcę. Przedstawi Ci on indywidualny plan i strategię działania oraz wstępną ocenę potencjału Twojej nieruchomości.

  3.

  Przygotowujemy nieruchomość do sprzedaży

  Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem Twojej oferty. Przeprowadzamy prezentacje nieruchomości i prowadzimy mediacje dotyczące warunków sprzedaży.

  4.

  Sprzedajesz nieruchomość

  Przygotowujemy dokumenty niezbędne do sprzedaży nieruchomości. Organizujemy termin podpisania umowy oraz przekazania nieruchomości nowemu właścicielowi. 

  Biuro Nieruchomości Kraft Estate
  to gwarancja skuteczności

  Główną ideą firmy jest zapewnienie najwyższej jakości usług w zakresie obsługi rynku nieruchomości. Zadaniem agenta jest ułatwienie i odciążenie klienta w procesie transakcji.

  Aby zapewnić i utrzymać najwyższy standard obsługi klientów, każdy doradca Kraft Estate regularnie odbywa wymagające szkolenia zawodowe pod okiem najlepszych specjalistów z branży.

  W swojej działalności wykorzystujemy najnowsze rozwiązania, nieszablonowo i innowacyjnie podchodzimy do tematu marketingu i promocji ofert.

  U nas nie ma miejsca na półśrodki!
  Dołącz do grona zadowolonych klientów Kraft Estate
  Na podstawie 28 opinii
  ola kawala
  ola kawala
  2023-03-01
  Serdecznie polecam firmę Kraft Estate – w szczególności Panią Ilonę Szyję. Wspaniała specjalistka, rzeczowe informacje i serdeczne podejście. Pozdrawiam i dziękuję.
  Sebastiana Świętojański
  Sebastiana Świętojański
  2022-11-27
  Profesjonalne podejście ze strony Pana Michała, szybka realizacja zakupy, pomoc przy wszystkich dokumentach, bardzo polecamy!
  Marta
  Marta
  2022-11-25
  Serdecznie polecam usługi firmy Kraft Estate a w szczgólności Panią Iwonę Dylak (Poznań). Jest świetną specjalistką, serdeczną osobą i zawsze jest krok przed klientem jeśli chodzi o jego oczekiwania. Dziękuję za współpracę i sprzedaż mieszkania. Jeśli w przyszłości pojawi się potrzeba – na pewno do Pani wrócę! 🙂
  Nieznajomy
  Nieznajomy
  2022-11-19
  Serdecznie polecam biuro nieruchomości Kraft Estate
  Danuta Szumska
  Danuta Szumska
  2022-09-11
  Polecam W pełni profesjonalna obsługa – szybko i skutecznie. Pan Michał ogarnął całość spraw związanych ze sprzedażą i formalności po sprzedaży, co było dla nas dużym ułatwieniem.
  MJ Kałużna
  MJ Kałużna
  2022-02-28
  Gorąco polecam. Kompleksowo zajęli się sprzedażą mieszkania włącznie z przygotowaniem profesjonalnej wideoprezentacji. Pan Piotr bardzo zaangażowany, znalazł kupców, zapewnił nam pełne wsparcie w załatwieniu formalności i sfinalizowaniu sprzedaży.
  Magdalena Szymańska
  Magdalena Szymańska
  2021-08-25
  Polecam z pełnym przekonaniem! Cała transakcja przebiegła na najwyższym poziomie. Home staging, sesja zdjęciowa, profesjonalnie stworzona oferta – to wszystko sprawiło, że moje mieszkanie przyciągnęło wielu chętnych i sprzedało się bardzo szybko 🙂
  Artur Wyroślak
  Artur Wyroślak
  2021-08-20
  Pełen profesjonalizm, nie sądziłem, że tak szybko sprzedam mieszkanie. Polecam!